Wsparcie dla RF BRIDGE 433MHz

lukasz06
Posty: 771
Rejestracja: ndz lip 17, 2022 6:53 pm

Ja mam czujkę ruchu sonoff pir 3rf i odbieram jeden kod
to tylko 1 przekaźnik mam ustawić (virtual) i zaznaczyć odbiornik tylko załącz? Bo chce z at odpalic automat schodowy
adgl
Posty: 52
Rejestracja: śr lip 24, 2019 5:14 pm
Lokalizacja: Tychy

Nie jestem pewien ale to tak nie zadziała. Według mnie automat schodowy załącza na określony czas tylko fizyczny przekaźnik. Nie zadziała to z AT. Nie ma znaczenia tu bramka RF. Sprawdź proszę na wyłaczniku fizycznym i AT. Ja sprawdzałem i u mnie automat schodowy Nie wyłączał po a
AT lampki. Może ktoś jeszcze pomoże ??
lukasz06
Posty: 771
Rejestracja: ndz lip 17, 2022 6:53 pm

Jakoś poustawiałem, ale nie zmieniami się ikona on/off, więc wyłączyłem kanał a czujka i działa heh :0
lukasz06
Posty: 771
Rejestracja: ndz lip 17, 2022 6:53 pm

Przeniosłem czujkę w inne miejsce i znów nie działa
Może lepiej linkiem bezpośrednim niż AT bo schodowy nie bardzo działa. Chyba., że Krycha lub Klew podpowie 😉
LukiSpajder
Posty: 282
Rejestracja: wt sie 18, 2020 2:22 pm

Ja dołożyłem kawałek drucikam jako antenka do czujnika bo też miałem problem z sygnałem z czujnika . Był za słaby , i teraz dział Ok .
U Mnie czujnik mam jeden kod wpisany jest na załącz i wyłącz . W cloud mam ustawione jak wyłącznik zasilania , a urządzenie które ma się załączyć po wykryciu ruchu przypisane do AT pod przytrzymanie przycisku . Jest to światło w garażu ustawione jak wyłącznik schodowy po określonym czasie gaśnie .
Działa dobrze 😁.
Ostatnio zmieniony śr maja 24, 2023 8:03 am przez LukiSpajder, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Zwiększał ktoś zasięg odbioru sygnału bramki ? Np. poprzez dolutowanie dodatkowej anteny ?
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
lukasz06
Posty: 771
Rejestracja: ndz lip 17, 2022 6:53 pm

Ktoś mi powie dlaczego jak mam bramkę podłączoną kablem usb do laptopa
to czyta mi kody, a jak przez ładowarkę to już nic nie odczytuje?
Zmienia mi też pozycję pulse lenght - 3 rózne wartości np 237,238,526,
za co one odpowiadają?
adgl
Posty: 52
Rejestracja: śr lip 24, 2019 5:14 pm
Lokalizacja: Tychy

Było gdzieś w tym temacie. Zmień proszę na inną ładowarkę albo kabel + ładowarka. Powinno pomóc.
lukasz06
Posty: 771
Rejestracja: ndz lip 17, 2022 6:53 pm

Sprawdziłem 2 kable i 4 ładowarki, bez zmian. Jak do laptopa podłącze to zczytuje, a z ładowarki nie.
lukasz06
Posty: 771
Rejestracja: ndz lip 17, 2022 6:53 pm

LukiSpajder pisze: śr maja 24, 2023 2:59 am Ja dołożyłem kawałek drucikam jako antenka do czujnika bo też miałem problem z sygnałem z czujnika . Był za słaby , i teraz dział Ok .
U Mnie czujnik mam jeden kod wpisany jest na załącz i wyłącz . W cloud mam ustawione jak wyłącznik zasilania , a urządzenie które ma się załączyć po wykryciu ruchu przypisane do AT pod przytrzymanie przycisku . Jest to światło w garażu ustawione jak wyłącznik schodowy po określonym czasie gaśnie .
Działa dobrze 😁.
Możesz jakąś fotkę wrzucić z tym drucikiem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”