VARILIGHT V-Pro Smart - zaproszenie do testów

Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Zaktualizowane. Wejście w tryb CONFIG u mnie bezproblemowo po wciśnięciu na 10 sekund włącznika. Ale na poprzedniej wersji też było OK.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Wejście ok. Ale aby wyjść po Save musiałem parę razy kliknąć.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

U mnie aktualizacja przebiegła pomyślnie. Urządzenie bezproblemowo wchodzi w tryb CONFIG.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Ja pitolę. Widzieliście z pewnością te filmiki na YT jak skonfigurować ściemniacz. Próbuję zrozumieć że może w Angli nie ma pojęcia estetyki i może wygląd nie ma znaczenia ale cholera jasna jak widzę tą BADZIEWNĄ I WYGLĄDAJACĄ JAK.PAŹDZIEŻ biała obudowę co wygląda gorzej niż jakiś najgorszy pająk DIY to nie wiem co o tym myśleć...no chyba ,że to jest jakaś antyreklama Supli
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
Najlepszy jest ten dzwoniący piekarz co to na elektryce się zna bo ze szwagrem w sumie dwa kurniki postawił :lol:
A tego dimmera to on podłączył dobrze :lol: :lol:
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Po prawie roku nie przerwanego działania z jakimiś drobnymi problemami dziś spotkał mnie pierwszy z którym nie wiem co mam zrobić.

Jeszcze wczoraj wszystko było OK. Dziś włącznik pokazuje cały czas stan włączony 100%, jak wyłączam to od razu włącza się z powrotem ale żarówki się nie świecą. Tak sama reakcja jest zarówno z przycisku jak i z aplikacji. W tryb config nie mogę wejść (przytrzymanie przycisku 10s nic nie wywołuje) Moduł normalnie jest podłączony do sieci i po restarcie łączy się od razu. Wejść w ustawienia w aplikacji również nie mogę podaje hasło i po chwili oczekiwania pojawia się komunikat, że przekroczono czas. Szkoda bo z włącznika byłem zadowolony a tu chyba przyjdzie zdjąć go ze ściany :(
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Spróbuj zresetować go na twardo poprzez odłączenie zasilania.
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Próbowałem już wcześniej i nie zadziałało. Po Twoim wpisie spróbował raz jeszcze, za którymś razem światło się zapaliło i narazie działa. Mam nadzieję że problem nie powróci, a przynajmniej nie prędko 😊 swoją drogą czemu mogło tak się stać.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie wiem. Zgłosiłem do Varilight. Cały czas czekam aby wymienili Wam posiadane egzemplarze na te z poprawką.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”