Zepsuty SRW-01 ???

Sterownik rolet
lmaszczynski
Posty: 2
Rejestracja: ndz sty 29, 2023 9:34 pm

Dziękuję.Dzis go będę wysyłał
SBW-02 x2, SRW-01 x9, ROW-01 x16, ROW-02 x9 itd.
Bartosz.S
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 08, 2022 3:40 pm

Witam,
Mam problem z jednym z SRW-01
Podczas naciskania przycisku zamykania bardzo często roleta nie reaguje. Dotyczy to zarówno przycisku fizycznego jak i tego w aplikacji.
Dopiero kilkukrotne naciśnięcie jest skuteczne.
Ustawienie harmonogramu zamykania również często kończy się brakiem skutecznego zamknięcia.

Link do filmu poniżej.
https://photos.app.goo.gl/SQtqgvU5K462fsUVA
Wiecie może co jest nie tak?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Uaktualnij firmware do najnowszej wersji. Wysuń sterownik z puszki i wtedy naciskaj przycisk obserwując zachowanie diody.
Bartosz.S
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 08, 2022 3:40 pm

Witam,
System zaktualizowany.
Ocenie zmienił się na 2.8.53.
Niestety problem nadal istnieje.
Przy otwieraniu gdzie nie ma problemu dioda swieci cały czas. Przy zamykaniu jak pojawia się problem dioda zaczyna powoli mrugać. Po jakimś czasie zaczyna świecić ciagle. Film w załączniku.

https://photos.app.goo.gl/a6nMtjKAN9SKSQn37
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1781
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Spróbuj jeszcze w miarę możliwości albo odwrócić sterownik, albo umieść przewody z drugiej strony lub odsuń.
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
Bartosz.S
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 08, 2022 3:40 pm

Wydaje się ze pomogło!!
Dziękuje!
komanch
Posty: 21
Rejestracja: sob lip 29, 2023 8:50 pm

kamilk pisze: pn cze 27, 2022 7:18 am Witam, mam podobny problem z jednym ze sterowników SRW-01. Co jakiś czas sterownik przestaje działać, dioda na sterowniku gaśnie, w aplikacji wyświetla się na czerwono. Napięcie do sterownika dociera. Zawsze w tej sytuacji pomaga wyłączenie napięcia na obwodzie zasilającym rolety i ponowne jego włączenie, jednak jest to dość irytujące. Czy udało się ustalić czy problem może leżeć w oprogramowaniu sterownika czy jest to jakaś wada fabryczna konkretnego egzemplarza?
Kolego dzięki wielkie za info, już miałem wszystko rozbebeszać i wysyłać sterownik. Z tego co widzę to nie są przypadki pojedynczych egzemplarzy. W czym problem w takim razie? może jakaś aktualizacja softu będzie? aktualnie u mnie wersja 2.8.53
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

komanch pisze: pn sty 01, 2024 12:59 pm
kamilk pisze: pn cze 27, 2022 7:18 am Witam, mam podobny problem z jednym ze sterowników SRW-01. Co jakiś czas sterownik przestaje działać, dioda na sterowniku gaśnie, w aplikacji wyświetla się na czerwono. Napięcie do sterownika dociera. Zawsze w tej sytuacji pomaga wyłączenie napięcia na obwodzie zasilającym rolety i ponowne jego włączenie, jednak jest to dość irytujące. Czy udało się ustalić czy problem może leżeć w oprogramowaniu sterownika czy jest to jakaś wada fabryczna konkretnego egzemplarza?
Kolego dzięki wielkie za info, już miałem wszystko rozbebeszać i wysyłać sterownik. Z tego co widzę to nie są przypadki pojedynczych egzemplarzy. W czym problem w takim razie? może jakaś aktualizacja softu będzie? aktualnie u mnie wersja 2.8.53
Jeśli masz dokładnie taki objaw, że dioda gaśnie i nic nie działa aż do resetu zasilania, to zrób aktualizację - powinno pomóc.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
komanch
Posty: 21
Rejestracja: sob lip 29, 2023 8:50 pm

klew pisze: pn sty 01, 2024 2:05 pm Jeśli masz dokładnie taki objaw, że dioda gaśnie i nic nie działa aż do resetu zasilania, to zrób aktualizację - powinno pomóc.
Tak, mam (miałem) dokładnie takie objawy, z tym że mam aktualną wersję softu, nie ma wyższej.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

komanch pisze: pn sty 01, 2024 2:28 pm
klew pisze: pn sty 01, 2024 2:05 pm Jeśli masz dokładnie taki objaw, że dioda gaśnie i nic nie działa aż do resetu zasilania, to zrób aktualizację - powinno pomóc.
Tak, mam (miałem) dokładnie takie objawy, z tym że mam aktualną wersję softu, nie ma wyższej.
Wersja .58 jest najnowsza i tam jest ta poprawka
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL SRW-01”