Kanał pomiarowy ogólnego przeznaczenia

SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Sceny opanowane w scryptach fracza, termostat to pikuś, można napisać z wolnej ręki, kanał ogólnego przeznaczenia do apki, w którym można ustawić dowolny opis, jednostkę itp. to jest to czego potrzebujemy.
slowik57
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 28, 2020 7:59 pm

Panowie, są jakieś nowe wieści/przecieki ? temat ucichł a chyba wiele osób czeka na ten kanał jak na zbawienie.
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

slowik57 pisze: czw paź 13, 2022 6:28 pm Panowie, są jakieś nowe wieści/przecieki ? temat ucichł a chyba wiele osób czeka na ten kanał jak na zbawienie.
To taki Suplowy Graal :)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

slowik57 pisze: czw paź 13, 2022 6:28 pm Panowie, są jakieś nowe wieści/przecieki ? temat ucichł a chyba wiele osób czeka na ten kanał jak na zbawienie.
Ten temat nigdy nie cichnie ;P. Pojawia się w różnych wątkach minimum kilka razy na miesiąc
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Juz widzę jak się uda wprowadzić ten kanal to dopiero będzie się działo :mrgreen:
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

lepiej później niż wcześniej bo przerobienie wszystkich projektów potrwa lata :P :lol:
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Juz widzę jak będę musiał weekend zarezerwować na przeprogramowanie wszystkich urządzeń :shock:
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

To będzie nowy typ kanału, więc jeśli ktoś używa aktualnie termometru, to będzie trzeba usunąć całe urządzenie z Cloud, więc przepadnie również historia i konfiguracja (sceny, harmonogramy)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Ja mogę to na nowo wgrać, ja mogę usunąć z clouda i znowu dodać, lubię ten sport.
Kiedy?
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

klimasstudio pisze: pt paź 14, 2022 8:42 am Juz widzę jak się uda wprowadzić ten kanal to dopiero będzie się działo :mrgreen:
No od 3 lat i 2 miesięcy się dzieje na tym kanale...
Post o nim pojawił się w sierpniu 2019 roku. Nie wiem w czym jest problem aby go wprowadzić nawet w okrojonej formie zamiast "strugania" czegoś na np kanale temperatury. Jak dla mnie wystarczyłby kanał gdzie można określić jego jednostkę i max wartość na wykresie.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Zablokowany

Wróć do „Zagadnienia ogólne”