Kanał pomiarowy ogólnego przeznaczenia

SOYER
Posts: 831
Joined: Wed Aug 10, 2022 12:29 pm
Location: Kryry

Post

Sceny opanowane w scryptach fracza, termostat to pikuś, można napisać z wolnej ręki, kanał ogólnego przeznaczenia do apki, w którym można ustawić dowolny opis, jednostkę itp. to jest to czego potrzebujemy.
slowik57
Posts: 14
Joined: Wed Oct 28, 2020 7:59 pm

Post

Panowie, są jakieś nowe wieści/przecieki ? temat ucichł a chyba wiele osób czeka na ten kanał jak na zbawienie.
User avatar
Goral64
Posts: 3134
Joined: Fri Dec 27, 2019 6:22 pm
Location: Żerniki Wrocławskie

Post

slowik57 wrote: Thu Oct 13, 2022 6:28 pm Panowie, są jakieś nowe wieści/przecieki ? temat ucichł a chyba wiele osób czeka na ten kanał jak na zbawienie.
To taki Suplowy Graal :)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Image
User avatar
klew
Posts: 8355
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

slowik57 wrote: Thu Oct 13, 2022 6:28 pm Panowie, są jakieś nowe wieści/przecieki ? temat ucichł a chyba wiele osób czeka na ten kanał jak na zbawienie.
Ten temat nigdy nie cichnie ;P. Pojawia się w różnych wątkach minimum kilka razy na miesiąc
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
User avatar
klimasstudio
Posts: 1117
Joined: Wed Aug 28, 2019 9:35 pm
Location: localhost

Post

Juz widzę jak się uda wprowadzić ten kanal to dopiero będzie się działo :mrgreen:
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
krycha88
Posts: 5205
Joined: Fri Nov 16, 2018 7:25 am

Post

lepiej później niż wcześniej bo przerobienie wszystkich projektów potrwa lata :P :lol:
https://gui-generic-builder.supla.io/
User avatar
klimasstudio
Posts: 1117
Joined: Wed Aug 28, 2019 9:35 pm
Location: localhost

Post

Juz widzę jak będę musiał weekend zarezerwować na przeprogramowanie wszystkich urządzeń :shock:
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
User avatar
klew
Posts: 8355
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

To będzie nowy typ kanału, więc jeśli ktoś używa aktualnie termometru, to będzie trzeba usunąć całe urządzenie z Cloud, więc przepadnie również historia i konfiguracja (sceny, harmonogramy)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
SOYER
Posts: 831
Joined: Wed Aug 10, 2022 12:29 pm
Location: Kryry

Post

Ja mogę to na nowo wgrać, ja mogę usunąć z clouda i znowu dodać, lubię ten sport.
Kiedy?
User avatar
QLQ
Posts: 2279
Joined: Sun Sep 03, 2017 9:13 am
Location: Koszalin

Post

klimasstudio wrote: Fri Oct 14, 2022 8:42 am Juz widzę jak się uda wprowadzić ten kanal to dopiero będzie się działo :mrgreen:
No od 3 lat i 2 miesięcy się dzieje na tym kanale...
Post o nim pojawił się w sierpniu 2019 roku. Nie wiem w czym jest problem aby go wprowadzić nawet w okrojonej formie zamiast "strugania" czegoś na np kanale temperatury. Jak dla mnie wystarczyłby kanał gdzie można określić jego jednostkę i max wartość na wykresie.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....

Return to “Zagadnienia ogólne”