Kto otworzył bramę?

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Rchudy
Posty: 54
Rejestracja: ndz gru 31, 2017 1:18 pm
Lokalizacja: Madrid

:D Kazdy silnik bramy ma mozliwosc otwarcia recznego :D

a co jak padnie batería w pilocie
a jak nie ma pradu to brama sie nie otwiera z powodu braku pradu 95% nie ma upsa
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

a co jak auto nie podjedzie a ktoś bramę otworzy ze smartfona :lol: Ludzie... litości...
Obrazek
b.frasunek@gmail.com
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 28, 2022 9:49 pm

Niuniek49 pisze: ndz cze 04, 2017 11:55 am Witam,

Mam taką sytuację:

Na pewnym obiekcie oset brama przesuwna, która będzie sterowana przy użyciu modułu bramowego SUPLA. Wszyscy najemcy zamiast pilotów do otwierania tej bramy będą mieli aplikacje na telefonie. Chciałbym móc mieć możliwość sprawdzenia kto i kiedy otworzył tę bramę. Czy jest możliwość wykonania takiego czegoś w SUPLI?

Pozdrawiam
Marcin
Udało się rozwiązać ten problem? Też mam taki sam? Jak sprawdzić kto otworzył/zamknął bramę?
Safrad
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 20, 2021 1:28 pm

b.frasunek@gmail.com pisze: pt gru 02, 2022 11:08 am
Niuniek49 pisze: ndz cze 04, 2017 11:55 am Witam,

Mam taką sytuację:

Na pewnym obiekcie oset brama przesuwna, która będzie sterowana przy użyciu modułu bramowego SUPLA. Wszyscy najemcy zamiast pilotów do otwierania tej bramy będą mieli aplikacje na telefonie. Chciałbym móc mieć możliwość sprawdzenia kto i kiedy otworzył tę bramę. Czy jest możliwość wykonania takiego czegoś w SUPLI?

Pozdrawiam
Marcin
Udało się rozwiązać ten problem? Też mam taki sam? Jak sprawdzić kto otworzył/zamknął bramę?
Ostatnio zmieniony pt gru 02, 2022 11:40 am przez Safrad, łącznie zmieniany 1 raz.
Safrad
Posty: 71
Rejestracja: pn gru 20, 2021 1:28 pm

Niuniek49 pisze: śr sie 30, 2017 8:27 pm Witam,

Jako „inwestor”, informuje iż SUPLA została pomyślnie zaimplementowana do sterownika firmy FAAC i dzieła już trzy tygodnie bez najmniejszych problemów.
Oczywiście przewidziałem możliwość innego sterownia (nie wyszczypaną najemcy posiadają odpowiednie telefony) i zakupiłem kilka zwykłych pilotów radiowych.
W przyszłości pomyśle nad jakimś UPS-em ale narazie fundusze są potrzebne gdzie indziej :)

Pozdrawiam
Marcin
W zasadzie można by skorzystać z call.supla.io i dodać numery telefonów osób aktualnie posiadających odpowiednie telefony;
myślałeś nad takim rozwiązaniem?
b.frasunek@gmail.com
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 28, 2022 9:49 pm

Nie bardzo chcę kombinować, chciałbym po prostu za każdym razem gdy ktoś otworzy/zamknie bramę otrzymać powiadomienie z aplikacji.
b.frasunek@gmail.com
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 28, 2022 9:49 pm

Jest ktoś w stanie pomóc w tym temacie?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

b.frasunek@gmail.com pisze: pn gru 05, 2022 10:05 am Jest ktoś w stanie pomóc w tym temacie?
Logowanie do bram było w niedawnej ankiecie: viewtopic.php?p=136530#p136530
Zajęło 4. miesce, więc na razie jest w poczekalni.

Nie wiem czy jest obecnie jakiś inny sposób na to, aby takie logowanie sobie samemu zrobić.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Jeśli koledze @b.frasunek@gmail.com wystarczą powiadomienia o otwarciu i zamknięciu bramy to można zastosować ESP z GG z dwoma kontaktronami i Pushover'em. Ale nie będzie tam informacji kto otworzył / zamknął bramę. Na taką funkcjonalność trzeba poczekać.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i koncepcje”