Nowa wersja 6.0.0

Awatar użytkownika
Kamil Ból
Posty: 193
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:55 pm
Lokalizacja: Chęciny

Wszystko wygląda super i podobają mi się nowe rozwiązania gorące dzieki !!! Ale jak to suplowiczom na forum zawsze mało :D
I urodziło się coś takiego. Czy można by zamiast wybierania dzwonka wpisać np. nazwę swojego, bo chyba tak wygląda wywoływanie poszczególnych dźwięków w Puschover, lub jeden z opcją wpisania nazwy. Może to w kodzie nie jest bardzo wymagające a można by wtedy dodać wiele swoich dzwonków.
Załączniki
PUSCH.png
PUSCH.png (58.38 KiB) Przejrzano 516 razy
Ostatnio zmieniony pn mar 13, 2023 8:06 pm przez Kamil Ból, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Przydałyby się swoje ale możesz tylko dodać dwa te które zapiszesz na stronie push.
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Kamil Ból
Posty: 193
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:55 pm
Lokalizacja: Chęciny

Dwa można tylko wywołać? Czy wrzucić? Bo ja na stronie puschover mam wrzuconych z 10 dzwięków
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Może cos się zmieniło kiedyś były dwa ale, że i tak nie było jak użyć to nie dawno tam nie zaglądałem
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
Kamil Ból
Posty: 193
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:55 pm
Lokalizacja: Chęciny

No z tego co zrozumiałem z instukcji wystarczy sprecyzować nazwę dzwonka który został wrzucony. Nazwa dzwonka nie morze się powtarzać z nazwami które są na puschover i patrząc z pespektywy kodu to chyba jakieś obciążające to nie będzie.
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

że tak zapytam ... chyba chciałem być sprytniejszy od softu i jego autora ... chciałem linkiem bezp. pobrać wartość z licznika energii i użyć go do warunkowania. To chyba tak nie działa (pozostają skrypty)? Czy ja nie mogę znaleźć?
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

YoMan pisze: pn mar 13, 2023 8:40 pm że tak zapytam ... chyba chciałem być sprytniejszy od softu i jego autora ... chciałem linkiem bezp. pobrać wartość z licznika energii i użyć go do warunkowania. To chyba tak nie działa (pozostają skrypty)? Czy ja nie mogę znaleźć?
Mogę dodać taką opcję.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

krycha88 pisze: pn mar 13, 2023 8:54 pm
YoMan pisze: pn mar 13, 2023 8:40 pm że tak zapytam ... chyba chciałem być sprytniejszy od softu i jego autora ... chciałem linkiem bezp. pobrać wartość z licznika energii i użyć go do warunkowania. To chyba tak nie działa (pozostają skrypty)? Czy ja nie mogę znaleźć?
Mogę dodać taką opcję.
nieeee :) daj spokój .... przeżyję .... to i tak nie ma chyba większego sensu. Żeby z tego skorzystać, musi być net, a skoro jest net, to mamy sceny. Szkoda Twojego czasu. Warunkowanie myślę powstało i ma sens, jeżeli ktoś potrzebuje pewnego i stabilnego rozwiązania uniezależnionego od sieci w przypadkach bardziej krytycznych. (no ewentualnie jak ktoś ma własny serwer to to może mieć sens ale to niech ten "ktoś" o to wnioskuje.
Tak po prostu zapytałem bo taka już moja wrodzona ciekawość i kombinowanie ;)
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
neurite
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 14, 2023 11:46 am

Udało mi się ominąć autoryzację przy zaznaczonej opcji 'GUI podczas normalnej pracy'. Wystarczy wejść na losowe URI, aby dostać zrzut ekranu głównego z loginem, hasłem i resztą ustawień. Przykład dla urządzenia na 192.168.1.100:

Kod: Zaznacz cały

curl 192.168.1.100
Prawidłowo pusta odpowiedź.
W przeglądarce ekran autoryzacji.

Kod: Zaznacz cały

curl 192.168.1.100/losoweuri
Ekran główny w odpowiedzi.
W przeglądarce dostajemy główny ekran z informacją 'Restart modułu' po czym przenosi nas do autoryzacji.
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

neurite pisze: wt mar 14, 2023 12:54 pm Udało mi się ominąć autoryzację przy zaznaczonej opcji 'GUI podczas normalnej pracy'. Wystarczy wejść na losowe URI, aby dostać zrzut ekranu głównego z loginem, hasłem i resztą ustawień. Przykład dla urządzenia na 192.168.1.100:

Kod: Zaznacz cały

curl 192.168.1.100
Prawidłowo pusta odpowiedź.
W przeglądarce ekran autoryzacji.

Kod: Zaznacz cały

curl 192.168.1.100/losoweuri
Ekran główny w odpowiedzi.
W przeglądarce dostajemy główny ekran z informacją 'Restart modułu' po czym przenosi nas do autoryzacji.
Dzięki za zgłoszenie, poprawiłem.
https://gui-generic-builder.supla.io/
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”