v22.12-beta - zapraszamy do testów

User avatar
klew
Posts: 8357
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

dominik.l wrote: Sun Dec 25, 2022 2:36 pm Czy jest jakaś aplikacja na Android która pozwala odpalić więcej niż jeden widget tego samego dostawcy?ja mogę utworzyć tylko jeden duży i jeden mały widget supla. Telefon realme. Widzę że inni użytkownicy mają po kilka a nawet więcej widgetów
To jest ograniczenie wynikające z nakładki na system Android od realme.
U mnie pomogła aktualizacja systemu do Android 12, ale to zależy czy na Twój telefon jest dostępna ta wersja systemu.
Alternatywnie można zainstalować inną nakładkę na system, ale to zmienia całe zachowanie pulpitu i mi się nie podobało.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
User avatar
MadOnion78
Posts: 1064
Joined: Sun Nov 24, 2019 3:53 pm
Location: Głubczyce

Post

Miewacie takie sytuacje u siebie?
Screenshot_20221228-220336.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
bokk
Posts: 92
Joined: Fri Mar 01, 2019 4:26 am

Post

Czy istnieje możliwość dodania-zmiany w aplikacji dokładności odczytu dla licznika wody, temperatury wzorem licznika energii elektrycznej do 2 miejsc przecinku ?
User avatar
Lector
Posts: 1401
Joined: Fri Nov 17, 2017 2:26 pm
Location: Poznań

Post

Nie wiem jak u innych, ale u mnie na GooGle Pixel 4a z Android 13 mam taki problem, a wcześniej tego nie było.
Jak mam odpalone apkę na telefonie i dodam kanał, lub zmienię lokalizację urządzenia to w aplikacji dalej jest bez zmian. Pomaga ubicie aplikacji i ponowne uruchomienie.

Wcześniej każda taka zmiana, zrywała połączenie z aplikacją i wczytywało poprawne zmiany.
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
kris.gie
Posts: 362
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Post

Lector wrote: Thu Jan 19, 2023 5:24 pm Nie wiem jak u innych, ale u mnie na GooGle Pixel 4a z Android 13 mam taki problem, a wcześniej tego nie było.
Jak mam odpalone apkę na telefonie i dodam kanał, lub zmienię lokalizację urządzenia to w aplikacji dalej jest bez zmian. Pomaga ubicie aplikacji i ponowne uruchomienie.

Wcześniej każda taka zmiana, zrywała połączenie z aplikacją i wczytywało poprawne zmiany.
Mam to samo. Pixel 7, Android 13
User avatar
YoMan
Posts: 2283
Joined: Thu Apr 30, 2020 5:18 pm
Location: Częstochowa

Post

kris.gie wrote: Fri Jan 20, 2023 6:39 am
Lector wrote: Thu Jan 19, 2023 5:24 pm Nie wiem jak u innych, ale u mnie na GooGle Pixel 4a z Android 13 mam taki problem, a wcześniej tego nie było.
Jak mam odpalone apkę na telefonie i dodam kanał, lub zmienię lokalizację urządzenia to w aplikacji dalej jest bez zmian. Pomaga ubicie aplikacji i ponowne uruchomienie.

Wcześniej każda taka zmiana, zrywała połączenie z aplikacją i wczytywało poprawne zmiany.
Mam to samo. Pixel 7, Android 13
U mnie na S20 (Android13m OneUI 5.0) kanały dodaje ale nie odświeża ikonek. Pojawiają się standardowe/domyślne SUPLI. Trzeba ubić apkę, żeby się załadowały.
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
User avatar
Goral64
Posts: 3135
Joined: Fri Dec 27, 2019 6:22 pm
Location: Żerniki Wrocławskie

Post

Może coś przegapiłem, ale mam wersję 22.12.02 apki i tylko zakładka Kanały jest wypełniona kanałami jak zawsze, ale zakładka grupy jest pusta :( Stworzyłem sobie na próbę przykładową scenę ale w apce jej nie widać, pusta zakładka :(
W kanałach większość własnych ikon nie pokazuje się w apce :(
Ktoś coś?
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Image
Gitman
Posts: 495
Joined: Sat Nov 05, 2022 7:52 am
Location: Bielawa

Post

A ustawiłeś dla grup i scen lokalizacje do której masz przydzielony identyfikator dostępu ? U mnie wszystko ładnie działa
User avatar
Goral64
Posts: 3135
Joined: Fri Dec 27, 2019 6:22 pm
Location: Żerniki Wrocławskie

Post

Gitman wrote: Fri Feb 03, 2023 10:08 pm A ustawiłeś dla grup i scen lokalizacje do której masz przydzielony identyfikator dostępu ? U mnie wszystko ładnie działa
Oczywiście. W poprzedniej apce grupy się wyświetlały normalnie.
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Image
User avatar
Goral64
Posts: 3135
Joined: Fri Dec 27, 2019 6:22 pm
Location: Żerniki Wrocławskie

Post

Ok, po restarcie apki pojawiło się :)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Image

Return to “Android”