Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie.

Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Duch__ pisze: sob lut 04, 2023 6:43 pm Obietnice tutaj są dla zamknięcia niektórym jadaczek na jakiś czas.

Dziwią mnie trochę tak powolne prace nad kanałem ogólnego przeznaczenia. Toż to niczym się nie różni od kanału temperatury, takie same wykresy, taki sam sposób przesyłania danych. Różnicą jest tylko ten cholerny symbol stopnia Celsjusza, a wy na nowo odkrywacie koło. Jednostkę jaką potrzebuję to mogę sobie w nazwie kanału wpisać, nie muszę jej mieć na wykresach itp.
Niezależnie od ilości wymaganej pracy, jeśli podzieli się to przez ilość osób pracujących nad tym tematem, to wychodzi błąd dzielenia przez 0 ;)
Natomiast gdyby podejść do tego matematycznie i policzyć granicę, to zbliżałaby się ona do nieskończoności.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Tak jak kolega wyżej napisał gdyby tak wyrzucić ten °C to w 90% ten kanał załatwia sprawę :D jak przy wilgotności teraz jest.
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

wojtas567 pisze: sob lut 04, 2023 6:59 pm Tak jak kolega wyżej napisał gdyby tak wyrzucić ten °C to w 90% ten kanał załatwia sprawę :D jak przy wilgotności teraz jest.
Plany dodania kpop powstały w czasach gdy w apce nie było jednostki przy termometrze, co dowodzi tego, że usunięcie tej jednostki nie załatwi sprawy.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Dodajcie prosty parametr do ukrywania jednostek w apce i na wykresie a 90% ludzi przestanie narzekać a kpop zrobi się przy okazji za kilka lat ;)
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

Czemu nie wrzucicie tego co już macie? Ludzie nie chcą od KPOP całej biblii. Wystarczy tylko kilka pierwszych rozdziałów, resztę funkcji z czasem można dopisać. Chyba że macie dopiero okładkę?
Obrazek
Gitman
Posty: 469
Rejestracja: sob lis 05, 2022 7:52 am
Lokalizacja: Bielawa

To jest tak samo jak z dodaniem automatu schodowego do suplowych row w sonoff jest i działa a tu nie może być bo a nuż ktoś wykorzysta ten automat schodowy do respiratora :?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Duch__ pisze: sob lut 04, 2023 7:35 pm Czemu nie wrzucicie tego co już macie? Ludzie nie chcą od KPOP całej biblii. Wystarczy tylko kilka pierwszych rozdziałów, resztę funkcji z czasem można dopisać. Chyba że macie dopiero okładkę?
Ja już dawno wrzuciłem wszystko co mam :D
https://github.com/SUPLA/supla-device/b ... ent_base.h
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Gitman pisze: sob lut 04, 2023 9:45 pm To jest tak samo jak z dodaniem automatu schodowego do suplowych row w sonoff jest i działa a tu nie może być bo a nuż ktoś wykorzysta ten automat schodowy do respiratora :?
mROW ma automat schodowy
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Gitman
Posty: 469
Rejestracja: sob lis 05, 2022 7:52 am
Lokalizacja: Bielawa

to czemu zwykły row mieć nie może ?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Gitman pisze: sob lut 04, 2023 9:48 pm to czemu zwykły row mieć nie może ?
Wątek był wiele razy poruszany na forum. Google: "site:forum.supla.org automat schodowy row"
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”