Zaproszenie do wzięcia udziału w ankiecie.

Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

lukfud pisze: pt lis 25, 2022 7:42 am
klew pisze: czw lis 24, 2022 3:22 pm
miko1282 pisze: czw lis 24, 2022 3:19 pm Ja z chęcią bym przygarnął ledy adresowalne, coś na podobę do kanału rgbw tylko z dodatkowymi efektami na przykład rainbow, czy jakieś takie fajne "przelatywanie kolorów"
:D
Czyli to miałby być po prostu coś jak kanał RGB(W) tylko z opcją wyboru jakichś tam efektów specjalnych?
Nawet bez żadnych efektów, przydałaby się możliwość sterowania tymi diodami. Zwykłe włącz/wyłącz, ustaw kolor/natężenie.
Ok, ale ja się pytam czego oczekiwali ludzie po funkcji "wsparcia LED adresowalnych" w ramach "apek" - czyli aplikacji na telefonie.
Zwykłe sterowanie na zasadzie kolor/jasność, to jest wspierane przez apki. Soft na urządzenia to inny temat, niezwiązany z tymi ankietami.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2091
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

klew pisze: pt lis 25, 2022 7:59 am Ok, ale ja się pytam czego oczekiwali ludzie po funkcji "wsparcia LED adresowalnych" w ramach "apek" - czyli aplikacji na telefonie.
Zwykłe sterowanie na zasadzie kolor/jasność, to jest wspierane przez apki. Soft na urządzenia to inny temat, niezwiązany z tymi ankietami.
Fakt, już mnie tu nie ma ;)
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
krycha88
Posty: 5186
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Wygląda jakby jednej osobie bardzo zależało na tych LED adresowalnych, ale nic nie sugeruję co się mogło wydarzyć :D
https://gui-generic-builder.supla.io/
pirat
Posty: 113
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

Ja nie mam dużych wymagań ;) Bardzo oczekuję na statystyki z czujnika HC-SR04 i temu podobnych.
Jak ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić zanim powstanie w supli to proszę o priv co by tematu nie zaśmiecać
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

lukfud pisze: pt lis 25, 2022 8:02 am
klew pisze: pt lis 25, 2022 7:59 am Ok, ale ja się pytam czego oczekiwali ludzie po funkcji "wsparcia LED adresowalnych" w ramach "apek" - czyli aplikacji na telefonie.
Zwykłe sterowanie na zasadzie kolor/jasność, to jest wspierane przez apki. Soft na urządzenia to inny temat, niezwiązany z tymi ankietami.
Fakt, już mnie tu nie ma ;)
Skąd ta informacja?
gdzie mogę znaleźć info co aktualnie wspiera SUPLA? W sensie co wspiera Supla Cloud, a co wspiera Supla app?
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2091
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

SOYER pisze: pt lis 25, 2022 8:51 pm Skąd ta informacja?
gdzie mogę znaleźć info co aktualnie wspiera SUPLA?
Jaka informacja?
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

klew napisał "Zwykłe sterowanie na zasadzie kolor/jasność, to jest wspierane przez apki".
Interesuje mnie gdzie mogę znaleźć takie informacje, co jest wspierane, co mogę zrobić za pomocą apki, clouda.
Kilkorgu osobom pokazywałem co mam zrobione i je to bardzo zainteresowało. Jaki link im wysłać pokazujący możliwości systemu?
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Czy Zamelowi zależy, by klient powiedział do instalatora, niech mi Pan tam coś zamontuje co by mi pozwoliło otworzyć bramę przez telefon, czy lepiej jak powie, niech mi Pan osupluje dom, bo słyszałem, czytałem co ten system potrafi. Gdzie potencjalny klient może się dowiedzieć co potrafi supla?
Ok, 95 procent klientów nie interesuje co zamontuje serwisant, byle by działało. Pytanie, czy się na to godzimy, że klienci o nas nie wiedzą.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

SOYER pisze: sob lis 26, 2022 12:32 pm Czy Zamelowi zależy, by klient powiedział do instalatora, niech mi Pan tam coś zamontuje co by mi pozwoliło otworzyć bramę przez telefon, czy lepiej jak powie, niech mi Pan osupluje dom, bo słyszałem, czytałem co ten system potrafi. Gdzie potencjalny klient może się dowiedzieć co potrafi supla?
Ok, 95 procent klientów nie interesuje co zamontuje serwisant, byle by działało. Pytanie, czy się na to godzimy, że klienci o nas nie wiedzą.
Supla to nie Zamel...

Natomiast większość urządzeń jest produkowana przez Zamela. Polecam zacząć od https://supla.zamel.com/ tam jest dużo rzeczy i możliwości opisanych
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
SOYER
Posty: 819
Rejestracja: śr sie 10, 2022 12:29 pm
Lokalizacja: Kryry

Ok, Supla to nie Zamel, a wklejasz linka do urządzeń Zamela, ja prosiłem o link do pokazania możliwości Supli.
To bardzo dobry link do bardzo dobrych urządzeń bardzo dobrej firmy do której mam 5km. Urządzenia niezawodne, montowane tysiącami egzemplarzy. Ale ok, Supla to nie jest Zamel.
Dajcie takiego linka do Supli. Linka dla firm, start-uoów, zapaleńców, którzy szukają podobnego systemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”