∞SUPLA nowa wersja alternatywnej apki na Androida

Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

kwiatek_m pisze: pn lis 14, 2022 12:54 pm ...
Zrobiłe screeny z aplikacji. Telefon z wysw. 6,5" S20FE.
...
Jest coś na rzeczy. Zmienię to przy najbliższej okazji.
Co do przycisku, to zawsze znajdzie się kanał, który może być przysłonięty, ale można go wysterować klikając w widoczne fragmenty prostokątnego przełącznika.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Kormoran
Posty: 75
Rejestracja: czw lut 11, 2021 9:32 am

@lesny8
taki mały offtop, ładnie zapalone światełkana żółto się wyróżniają... Czy w F11 i X3 starasz się też używać tych żółtych migających swiatełek :lol: :lol: ?
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Kormoran pisze: pn lis 28, 2022 2:52 pm @lesny8
taki mały offtop, ładnie zapalone światełkana żółto się wyróżniają... Czy w F11 i X3 starasz się też używać tych żółtych migających swiatełek :lol: :lol: ?
W samych autach to już są Xenony i LEDy także jest biało :D Co do oświetlenie garaży, też jest ledowe ale w apce prezentowane przez takie same żółte ikonki żarówek ;)
IMG_20221128_193243.jpg
IMG_20221128_193243.jpg (94.84 KiB) Przejrzano 1270 razy
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
GRINCH
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 4:00 pm

Dla mnie poprzednia wersja apki była lepsza, komu przeszkadzało...
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Nikomu, nadal jest dostępna do pobrania ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

Używam na codzień Twojej apki praktycznie od samego początku gdy się nią z nami podzieliłeś.
Dla mnie wyciągnięcie car mode poza górną belkę to nieporozumienie. Skoro zrobiło się tam ciano to może warto pójść na łatwiznę i poprostu "∞SUPLA" wytarczy przesunąć na lewo wzgledem osi lub ten przycisk umieścić po lewej stronie.

Kiedyś też pisałem o opcji nie wygaszania ekranu w trybie car mode co wydaje mi się nadal dobrym rozwiązaniem.
Jeśli nie domyślnie to może dało by się umożliwić to użytkownikowi w menu apki?
W trybie car mode upierdliwe jest też dla mnie to że gdy go użyje muszę jeszcze rozwinąć listę lokalizacji, powinna być rozwinięta z automatu w tym trybie. Uprościło by tu procedurę otwierania bramy 😁
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

A widzisz, ja mam odczucia zupełnie odwrotne ;) Przycisk od CarMode jest dla mnie w takim miejscu, że mogę go kliknąć kciukiem. Może w przyszłości dołożę w ustawieniach opcje typu 'Uwolniwj przycisk CarMode'. Jak ktoś to odznaczy to będzie po staremu. Najpierw jednak muszę znaleźć chwilę i zrobić merge do aktualnej bety, wtedy u góry zrobi się luz :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

lesny8 pisze: pn gru 12, 2022 10:41 pm A widzisz, ja mam odczucia zupełnie odwrotne ;) Przycisk od CarMode jest dla mnie w takim miejscu, że mogę go kliknąć kciukiem. Może w przyszłości dołożę w ustawieniach opcje typu 'Uwolniwj przycisk CarMode'. Jak ktoś to odznaczy to będzie po staremu. Najpierw jednak muszę znaleźć chwilę i zrobić merge do aktualnej bety, wtedy u góry zrobi się luz :)
A rozwiniętej lokalizacji z automatu w trybie car mode nie da się zaimplementować?
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Hmm... Wszystko zależy od tego kto jak użytkuje aplikację.
Ja mam u siebie prawie wszystkie lokalizacje rozwinięte. Jedynie lokalizację od furtki mam zwiniętą.
Jak włączam tryb samochodowy, a kanały furtek mam doznaczone dla tego trybu, to widzę zwiniętą lokalizację od furtki oraz rozwiniętą lokalizację bramową z kanałami bram garażowych i wjazdowych. Tak chcę to widzieć i tak widzę.
Tryb samochodowy 'wycina' z widoku niepotrzebne kanały, których nie chce w tym trybie widzieć.

Zwijanie i rozwijanie automatycznie lokalizacji wydaje się być do ogarnięcia, ale u mnie to by działało gorzej niż teraz, bo teraz jak dla mnie działa zgodnie z założeniem ;)
Jak już przysiądę do updatu apki to zobaczę czy i co da się w tej kwestii wyczarować.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

lesny8 pisze: śr gru 14, 2022 3:22 pm Jak już przysiądę do updatu apki to zobaczę czy i co da się w tej kwestii wyczarować.
To jest już obiecująca deklaracja... 😉
Nie oczekuje poprawek w czymś co uważasz za dobre rozwiązania bo masz słuszność.
Ale opcjonalne wspomniane wyżej rozwiązanie dane użytkownikowi do wyboru zapewne również znalazło by swoich zwolenników w tym między innymi mnie 😉

Trzymam kciuki za dalsze owocne prace w udoskonalaniu Twojej wersji naszej apki.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”