SUPLA v22.11

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nadal nowa wersja czeka na weryfikację Google
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Nie wiem czy wina leży po stronie nowej wersji clouda ale mam problem z uploadowaniem ikonek.
Pomimo wgrania na clouda ikonek, w aplikacji pojawia się inna ikonka, z innego typu urządzenia tzn. wrzuciłem ikonki garażu do urządzenia "brama garażowa" a aplikacja pobiera ikonę niestandardową ze zwykłego włącznika. Taki przypadek mam na dwóch kanałach

EDIT: nie skojarzyłem wcześniej ale jest jeszcze weselej ... ikonki, które się pojawiają w aplikacji nie są w ogóle wgrane na to konto. Są używane na innym koncie (w innym budynku) jako włącznik zasilania, więc może to problem na styku clouda i apki androidowej? Jeszcze sprawdze na iOS

EDIT2: na iOS ikony są poprawne ale nie działa zaznaczenie odwrotnej logiki. Przy standardowej ikonie działa
Załączniki
2022-11-30 12.18.07a.jpg
2022-11-30 12.18.07a.jpg (44.19 KiB) Przejrzano 696 razy
Screenshot 2022-11-30 at 12-16-45 Garaż - SUPLA Cloud.png
Screenshot 2022-11-30 at 12-16-45 Garaż - SUPLA Cloud.png (138.99 KiB) Przejrzano 696 razy
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

YoMan pisze: śr lis 30, 2022 12:01 pm Nie wiem czy wina leży po stronie nowej wersji clouda ale mam problem z uploadowaniem ikonek.
Pomimo wgrania na clouda ikonek, w aplikacji pojawia się inna ikonka, z innego typu urządzenia tzn. wrzuciłem ikonki garażu do urządzenia "brama garażowa" a aplikacja pobiera ikonę niestandardową ze zwykłego włącznika. Taki przypadek mam na dwóch kanałach

EDIT: nie skojarzyłem wcześniej ale jest jeszcze weselej ... ikonki, które się pojawiają w aplikacji nie są w ogóle wgrane na to konto. Są używane na innym koncie (w innym budynku) jako włącznik zasilania, więc może to problem na styku clouda i apki androidowej? Jeszcze sprawdze na iOS

EDIT2: na iOS ikony są poprawne ale nie działa zaznaczenie odwrotnej logiki. Przy standardowej ikonie działa
podbiję bo chyba przeszło niezauważone
@pzygmunt jest coś na rzeczy z cloudem/apką czy problem po mojej stronie?
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Problem nie jest mi znany. Używasz publicznej instancji czy prywatnej ?
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

pzygmunt pisze: czw gru 01, 2022 11:28 am Problem nie jest mi znany. Używasz publicznej instancji czy prywatnej ?
publicznej

EDIT: u mnie wystąpiło na dwóch różnych kanałach więc uznałęm za bug. Skoro jednak nie potwierdzasz takiego problemu to usunąłem ikony, zapisałęm je pod nowymi nazwami i znowu zuploadowałem i teraz jest OK.
Coś musiało się wykrzaczyć chwilowo bo nie potrafię już zreplikować.
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

pzygmunt pisze: pt lis 25, 2022 8:31 am Nadal nowa wersja czeka na weryfikację Google
czy wiadomo czy google już to zaakceptował?
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Proces recertyfikacji nadal trwa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”