ZAMEL - ZAPROSZENIE DO TESTÓW THW-01 :)

vajera
Posts: 396
Joined: Wed Oct 31, 2018 7:58 am

Post

może wreszcie zrealizuję pomysł pomieszczenia na wino i będę mógł gromadzić udane roczniki na przyszłość :D

a jeszcze taki humidor do cygar...trzeba mieć marzenia 8-)
matmuc22
Posts: 9
Joined: Fri Oct 23, 2020 5:25 am

Post

Chętnie przetestuję nowy sprzęt :) Będzie mierzył temperaturę w pomieszczeniu gospodarczym i ostrzegał kiedy temperatura niebezpiecznie spada poniżej "0" tej zimy :)
User avatar
shimano73
Posts: 1976
Joined: Sun Feb 28, 2016 12:27 pm
Location: Orzesze

Post

Jestem gotów na testy , pora na osuplowanie garażu. Tam jeszcze nie ma Supli a wartało by cos zamontować by ogórki , przetwory i wino nie zamarzły :D . Do tej pory mam kilka własnych konstrukcji czujników na ds'ach i bme , mam również na razie 4 czujniki XIAOMI LYWSD03MMC za pomocą których reguluje temperaturą na poddaszu przy wsparciu SVD na RPi 3B+
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
pablo5
Posts: 33
Joined: Sun Sep 20, 2020 8:56 pm

Post

Jestem chętny na testy; w domu
User avatar
klimasstudio
Posts: 1117
Joined: Wed Aug 28, 2019 9:35 pm
Location: localhost

Post

Rozumiem że Ci Ci zaproponowali nazwę nadal sa na liście testerów?
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
and111
Posts: 294
Joined: Sun Feb 18, 2018 3:54 pm

Post

Cześć
Mam kilka miejsc gotowych na czujnik:
-Salon z aneksem kuchennym. Monitorowanie wilgotności wykorzystałbym do uruchamiania trybu przewietrzania w rekuperaturze.
- Piwnica z nastawami na wino do monitorowania przebiegu procesu :)
- Garaż, który jest wykorzystywany też jako przechowalnia owoców i warzyw - szczególnie zimą, żeby nie dopuścić do spadku temperatury poniżej zera.
Mam kilka czujników ds18b20 i dht22 (te niestety są problematyczne). Mam też LYWSD03MMC, ale niestety nie połączone z suplą.
Last edited by and111 on Wed Sep 28, 2022 6:25 pm, edited 1 time in total.
piotrekfaracik@wp.pl
Posts: 8
Joined: Sun Sep 27, 2020 7:23 pm

Post

Bardzo chętnie zrobię testy w garażu, piwnicy i na poddaszu
lesheq@wp.pl
Posts: 50
Joined: Sun Dec 01, 2019 8:01 pm

Post

Również chętnie przetestuję w spiżarce, która przerobiłem w "piwniczkę na wino". Kto jest w temacie, ten wie jak ważne są warunki przechowywania wina ;)
___________________________________________________________________________________________________
nie jestem elektrykiem, automatykiem ani informatykiem... chwileczkę, co ja tu właściwie robię :shock: ???
tomkowski
Posts: 372
Joined: Tue Oct 09, 2018 7:16 pm
Location: Orzesze

Post

Mirosław F. wrote: Wed Sep 28, 2022 10:00 am Witajcie!

;) Nasz nowy czujnik temperatury i wilgotności THW-01 już niedługo pojawi się w sprzedaży. ;)

Podobnie jak przy wyborze nazwy dla nowego urządzenia teraz pragniemy zaprosić Was do podzielenia się z nami przemyśleniami i uwagami na temat produktu. W związku z tym chcemy udostępnić do testów 15szt. THW-01. Gdzie planujecie dokonać pomiaru temperatury i wilgotności? Ciekaw również jestem kto z Was już posiada podobny czujnik i gdzie go wykorzystuje?
Bardzo chętnie zastąpię posiadane czujniki Xiaomi!
Nie ukrywam że od dawna czekam aż wejdą do sprzedaży. Już na Energetabie patrzyłem na niego lekkim okiem, ale był za mocno przyklejony :-D :-D

Wykorzystanie klasyczne - dwie łazienki i salon połączony z kuchnią.
W planach sterowanie wentylacją w zależności od wilgotności.
Pietras81
Posts: 1730
Joined: Sun Feb 17, 2019 6:56 am
Location: Osielsko

Post

Ja również przetestuje a przy okazji porównam moje które mam wrażenie że każdy pokazuje inną temp. bym miał taki referencyjny :)
https://pietras-81.aqi.eco/

Return to “Nowości”