Dzwońcie do SUPLI! :)

kurus
Posty: 1038
Rejestracja: śr sty 15, 2020 8:17 pm

Super opcja już nie trzeba po aplikacji szukać kanału do otwarcia bramy, klikam nr w ulubionych w aucie i brama się otwiera :D :D

Mega dzięki :) :)
rustin
Posty: 68
Rejestracja: ndz gru 22, 2019 3:45 pm

Działa wam ? Mi dzisiaj nie
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Monitoring nie raportuje błędów ale wyślij do mnie na priva numer telefonu źródłowy i docelowy to sprawdzę logi.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W logach operatora są informacje o połączeniach.
Usługa po naszej stronie też generuje eventy, ale już aplikacja, która przekazuje t dalej do chmury jakby nie. Sprawdzamy...
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Możesz spróbować ponownie. Wygląda, że duplikowały się połączenia.
rustin
Posty: 68
Rejestracja: ndz gru 22, 2019 3:45 pm

Nadal nic , szkoda bo działo
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na podstawie czasu połączeń z Twojego numeru trafiłem na wpisy w logach, które świadczyłyby o tym, że Twój token wygasł. Może to oznaczać, że w ustawieniach konta na cloud.supla.org usunąłeś integrację z call.supla.io.

Zaloguj się na call.supla.io i przyznaj uprawnienia jeśli o takie cloud poprosi. Po tym sprawdź czy wywołanie działa.
rustin
Posty: 68
Rejestracja: ndz gru 22, 2019 3:45 pm

Zalogowałem się i poszło ale o nic nie pytało. Ciekawe czy jutro będzie działać. Dzięki
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Następnym razem w takiej sytuacji po prostu się zaloguj ponieważ wygląda na to, że integracja call.supla.org po prostu odpięła się od Twojego konta.
rustin
Posty: 68
Rejestracja: ndz gru 22, 2019 3:45 pm

Czy może przychodzi Ci coś jeszcze do głowy? Już 3 raz to samo, dzisiaj rano znowy nie działało. Wystarczy, że zaloguję na na stronę https://call.supla.io/ i działa, przez dzień.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”