Jak otwierać/zamykać głosowo bramę za pośrednictwem Siri bez instalacji Home Assistant

Alik90
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 02, 2023 7:26 am

Czyli muszę mieć jakieś urządzenie zakupione tak ?
A jeśli mam bramę Key z aplikacja Kube pod Bluetooth i chciałbym zrobić skrót na iOS żeby wchodziło w aplikacje i otwierało bramę orientujesz się jak to ogarnąć ?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Powinieneś się skontaktować z wsparciem firmy Key. Supla nie ma nic wspólnego z aplikacją Kube.
Alik90
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 02, 2023 7:26 am

Ok dzięki
lobuzbodzio
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 14, 2021 9:32 pm

Dziękuję, jak zwykle świetna robota.
Wszystko ogarnięte zgodnie z opisem.
Muszę tylko dopracować Siri podaj obiad 😜
🍺🍺🍺🍺
ROW-02 - 3 szt
mROW-02 - 1szt
SBW-01 - 2 szt
SRW-01 - 11 szt
PNW-01
THW-01 - 2szt
Sonoff Basic r4
Sonoff mini r4
Sonoff NSPANEL Pro
pawel5163
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 04, 2022 3:53 pm

shimano73 pisze: ndz lis 28, 2021 10:45 pm Moja Siri najpierw sprawdza przed otwarciem czy brama jest zamknięta jeśli tak, to otwiera jeśli jest otwarta to mnie tylko o tym informuje , bo wcześniej gdy kazałem jej otworzyć a była otwarta to ją zamykała , oczywiście działa to w obu kierunkach
Cześć,
Czy możesz podesłać screeny z aplikacji skróty? Chciałbym zobaczyć jak to masz zrobione, ponieważ mam podobny problem. Gdy brama już była otwarta, podjeżdżam pod dom i właśnie kończy się zamykać :)
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

pawel5163 pisze: czw lis 02, 2023 7:47 am
shimano73 pisze: ndz lis 28, 2021 10:45 pm Moja Siri najpierw sprawdza przed otwarciem czy brama jest zamknięta jeśli tak, to otwiera jeśli jest otwarta to mnie tylko o tym informuje , bo wcześniej gdy kazałem jej otworzyć a była otwarta to ją zamykała , oczywiście działa to w obu kierunkach
Cześć,
Czy możesz podesłać screeny z aplikacji skróty? Chciałbym zobaczyć jak to masz zrobione, ponieważ mam podobny problem. Gdy brama już była otwarta, podjeżdżam pod dom i właśnie kończy się zamykać :)
mogę ci go wysłać , napisz do mnie na dariuszjszymanski@gmail.com
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Wojtek-er
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 26, 2023 2:49 pm

Cześć.
Walczey z tym 4 dzień - nie mam czujników, kiedyś miałem to zrobione i pamiętam jaka to była katorga. Dziś jestem po wymianie modułu od supli i płakać mi się już chce bo znowu nie działa...
Help!
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Napisz w osobnym wątku co konkretnie nie działa. Co do czego i jak masz podłączone.
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ / Jak to zrobić”