Harmonogram i dni ustawowo wolne od pracy

Awatar użytkownika
P__G
Posty: 78
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:24 pm

Jak radzicie sobie ze świętami (stałymi i ruchomymi) oraz dniami ustawowo wolnymi od pracy?
Doszedłem w harmonogramie częściowego otwierania bramy (funkcja furtki) właśnie do tematu dni kiedy w firmie nikt nie pracuje i brama powinna być zamknięta przez cały dzień. Wiem, że można kombinować ręcznie, ale może jest to temat aby taka opcja wyła na stałe w "cloudowych" harmonogramach?
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Też by mi się przydało aby w wolne i święta nie włączał się grzejnik.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
P__G
Posty: 78
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:24 pm

No!
Jest nas już dwóch więc może warto dorzucić taką opcję ;)
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

P__G pisze: wt sty 31, 2023 9:52 am Jak radzicie sobie ze świętami (stałymi i ruchomymi) oraz dniami ustawowo wolnymi od pracy?
Doszedłem w harmonogramie częściowego otwierania bramy (funkcja furtki) właśnie do tematu dni kiedy w firmie nikt nie pracuje i brama powinna być zamknięta przez cały dzień. Wiem, że można kombinować ręcznie, ale może jest to temat aby taka opcja wyła na stałe w "cloudowych" harmonogramach?
Witam,
być może Cron udostępnia taką opcję. Jeśli tak jest, to i tak dotyczy to raczej świąt amerykańskich.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
Awatar użytkownika
P__G
Posty: 78
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:24 pm

Moja rodzina zjechała z USA po 30 latach i muszę z nimi świętować Thanksgiving, Independece day i takie tam różne, więc może już Supli nie katujmy ;)
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

cron nie zna pojęcia "dni wolne od pracy" :). On pracuje tylko na gołych datach i godzinach.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
vajera
Posty: 387
Rejestracja: śr paź 31, 2018 7:58 am

Jeżeli chodzi o Crona to ludzie radzą sobie np. tak:
https://stackoverflow.com/questions/290 ... 0#65433400,
ale tak czy inaczej wymaga to wpisania raz do roku dat świąt ruchomych.
Natomiast jak to się ma do harmonogramu w Supla Cloud to ciężko stwierdzić-tam raczej nie ma takiej możliwości.
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

vajera pisze: śr lut 01, 2023 10:57 pm Jeżeli chodzi o Crona to ludzie radzą sobie np. tak:
https://stackoverflow.com/questions/290 ... 0#65433400,
ale tak czy inaczej wymaga to wpisania raz do roku dat świąt ruchomych.
Natomiast jak to się ma do harmonogramu w Supla Cloud to ciężko stwierdzić-tam raczej nie ma takiej możliwości.
W sumie "ruchome" są tylko 3 dni: 2 Wielkanocne i 1 Boże Ciało, które można dla danego roku sobie wyliczyć.
Myślę, że jak będzie większe zapotrzebowanie od użytkowników to zostanie to dodane zaraz po kanale ogólnego przeznaczenia ;)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Trochę by ułatwiło funkcjonowanie w przeddzień takiego święta :)
Pozdrawiam
Wojtek
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ / Jak to zrobić”