Przyczyny wyłączenia kanału

Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Pytanie do administratorów supli :) , Czy jesteście wstanie ustalić kto lub co wyłącza kanał w row-01 ?
Mam ustawione światło na zewnątrz które załącza się tylko z harmonogramu (wschód/zachód słońca ) i z apki której używam zwykle ja sporadycznie zona i jeszcze rzadziej teść - ich już wykluczyłem . Od kilku godzin, samoczynnie co chwilę
zwykle kilka minut się wyłącza , nie jest to wina internetu, ani zasilania bo tam jest ustawione pamiętaj stan. Nie mogę tego potwierdzić bo tam nie ma ikonki i. bo tam jest baaardzo stary soft i nie jest możliwy upgrade :(
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

shimano73 pisze: pt sty 27, 2023 6:50 pm Pytanie do administratorów supli :) , Czy jesteście wstanie ustalić kto lub co wyłącza kanał w row-01 ?
Mam ustawione światło na zewnątrz które załącza się tylko z harmonogramu (wschód/zachód słońca ) i z apki której używam zwykle ja sporadycznie zona i jeszcze rzadziej teść - ich już wykluczyłem . Od kilku godzin, samoczynnie co chwilę
zwykle kilka minut się wyłącza , nie jest to wina internetu, ani zasilania bo tam jest ustawione pamiętaj stan. Nie mogę tego potwierdzić bo tam nie ma ikonki i. bo tam jest baaardzo stary soft i nie jest możliwy upgrade :(
Dlaczego nie jest moż♦liwy update ?
Kiedys w GG była akcja którą wykryłem że pingowanie sieci powodowało reset urządzeń :D
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

klimasstudio pisze: pt sty 27, 2023 7:10 pm
shimano73 pisze: pt sty 27, 2023 6:50 pm Pytanie do administratorów supli :) , Czy jesteście wstanie ustalić kto lub co wyłącza kanał w row-01 ?
Mam ustawione światło na zewnątrz które załącza się tylko z harmonogramu (wschód/zachód słońca ) i z apki której używam zwykle ja sporadycznie zona i jeszcze rzadziej teść - ich już wykluczyłem . Od kilku godzin, samoczynnie co chwilę
zwykle kilka minut się wyłącza , nie jest to wina internetu, ani zasilania bo tam jest ustawione pamiętaj stan. Nie mogę tego potwierdzić bo tam nie ma ikonki i. bo tam jest baaardzo stary soft i nie jest możliwy upgrade :(
Dlaczego nie jest moż♦liwy update ?
Kiedys w GG była akcja którą wykryłem że pingowanie sieci powodowało reset urządzeń :D
Bo to jest model który dostałem od Zamela z softem 1.8.3 i tam nie ma jeszcze opcji aktualizacji .
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

To może da się wgrać aktualny soft ręcznie? ;)
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Zostaje rozebrać ROW-01 i zlokalizować piny do programowania.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
shimano73
Posty: 1968
Rejestracja: ndz lut 28, 2016 12:27 pm
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Problem rozwiązany , przyczyna - ludzka , teściu zaczął oszczędzać na prądzie nie informując mnie o tym fakcie 🤣
W elektronice jak nie wiadomo o co chodzi to zwykle chodzi o zasilanie

Wezmę udział w Supla Offline Party 2024 :)
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

shimano73 pisze: sob sty 28, 2023 11:32 am Problem rozwiązany , przyczyna - ludzka , teściu zaczął oszczędzać na prądzie nie informując mnie o tym fakcie 🤣
Znam to .... też niedawno szukałem przyczyny że nie dogrzewa domu u rodziców. Tata skręcił sobie temperature na piecu nie informując :)
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”