Problém s dvoukanálovým relé

Odpovědět
PetrChatrny
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 09, 2022 3:55 pm

Dobrý den,
používám dvě relé ZAMEL ROW-02 nezávisle na sobě a u každého z nich mám problém s jedním kanálem. Po nastavení plánu zapínání a vypínání kanálů pro ovládání světel mi jeden kanál funguje naprosto bez problému. Ten druhý se sice v pořádku zapne, ale většinou má problém s vypnutím a to i pokud se ho snažím vypnout ručně. Kanál se na chvíli vypne, ale za pár sekund opět sám naskočí. V historii akcí plánu se to poté eviduje jako "proběhlo neúspěšně".

Zkusil jsem na kanál nastavit dvojité vypnutí (jeden extra nový plán jen pro vypínání), to ovšem nepomohlo. Nevím, jestli se jedná o chybné nastavení v SUPLA cloudu nebo mám dva vadné kusy (což mi přijde nepravděpodobné). Netušíte někdo, jestli by toto chování mohlo způsobit nějaké konkrétní nastavení těch relé v Cloudu?

Děkuji předem :)
Uživatelský avatar
pzygmunt
Příspěvky: 18284
Registrován: úte led 19, 2016 9:26 am
Bydliště: Paczków
Kontaktovat uživatele:

Resetujte ROW na tovární nastavení a znovu přidejte do cloudu (neodebírejte z cloudu).

Jakýkoli resetovací modul:
1. Přepněte modul do konfiguračního režimu přidržením tlačítka CONFIG po dobu alespoň 5 sekund.
2. Počkejte 2-3 sekundy
3. Podržte tlačítko CONFIG po dobu alespoň 5 sekund.
4. Připojte se k wifi síti modulu a otevřete webovou stránku http://192.168.4.1 – nastavení by měla být vymazána.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuse“