Płytki ESP01M

LukaszH
Posty: 642
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Mam sporo pozostałości różnych PCB po budowie domu które sam projektowałem (uczyłem się). Natomiast leżą już ponad 2 lata i przyszła pora zrobić porządki.
Tutaj proponuję płytki które mają rozkład pinów jak Incan (także w GUI Generic to Incan v3). Są to pierwsze wersje płytek jakie kiedyś robiłem i są tak zrobione aby mieściły się do puszek elektrycznych. Ta wersja to na ESP01M - jest to moduł ESP8285 i trzeba o tym pamiętać.
W tym wypadku chciałem aby ostrożnie podchodzić do tematu, ponieważ oprócz że mogą pracować 3,3/5V (po wlutowaniu się takim napięciem), to przygotowana jest przetwornica (z aliexpress) 230V > 5V. Także tylko dla osób które się znają na elektryce/elektronice - proszę sprawdźcie schemat i samą płytkę PCB (zdjęcia).
Płytki są też dobre do ćwiczenia lutowania i przygody z DIY:) Oczywiście finalnie po zlutowaniu to funkcjonalnie Incan v3 tylko że troszkę mniejszy bo 44mm x 48mm i wysokość w granicach 23mm.

Do sprzedania:
1. 50szt płytek. Jak ktoś się zdecyduje na raz kupić to z uwagi że oszczędzi mi czas łażenia do paczkomatu cena 170zł. Mogę podzielić na mniejsze komplety ale nie mniej niż 5szt - wtedy cena 30zł
ESP01m incan.jpg
ESP01m incan.jpg (844.09 KiB) Przejrzano 503 razy
tutaj schemat i zdjęcia PCB:
ESP 01M incan.rar
(1021.41 KiB) Pobrany 30 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”