SUPLA Scripts i ściemniacz DIW-01

krzykacz
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 30, 2022 6:10 am

Cześć,

Takie pytanie: w jaki sposób w konfiguracji sceny mogę ustawić wartość dla zmiennej jasność dla kanałów reprezentujących ściemniacz (w moim przypadku są to DIW-01). Suwaczek widzę tylko na dashboard, ale to reprezentuje wartość bieżącą, więc nie o to chodzi. Pomożecie? :)

Pozdrawiam
krzykacz
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Na skryptach chyba nie ma takiej opcji.

Natomiast będzie taka opcja w scenach, które będą dodane natywnie do Supli. Tylko tam z kolei nie będzie (przynajmniej na początku) warunków.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
krzykacz
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 30, 2022 6:10 am

klew pisze: czw cze 30, 2022 6:57 am Natomiast będzie taka opcja w scenach, które będą dodane natywnie do Supli.
A wiadomo kiedy na planowane jest wydanie tej wersji? (z tego co widziałem w beta już to działa)
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

krzykacz pisze: czw cze 30, 2022 8:11 am
klew pisze: czw cze 30, 2022 6:57 am Natomiast będzie taka opcja w scenach, które będą dodane natywnie do Supli.
A wiadomo kiedy na planowane jest wydanie tej wersji? (z tego co widziałem w beta już to działa)
Na beta już jest, ale jeszcze z błędami i nie ma wszystkich planowanych funkcji. Kolejny release będzie miał jeszcze kilka innych rzeczy, które wymagają implementacji.
Tak na moje oko to zgaduję, że gdzieś w drugiej połowie wakacji powinno to się ukazać, ale ten termin to tylko moja intuicja, a nie oficjalny plan ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL DIW-01”