Google Home

GregZ
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 24, 2022 8:27 am

Witam wszystkich! Próbuję skonfigurować supla.org z Google Home, dodaje z listy SUPLA.ORG daję dalej i pojawia się komunikat : Cloud not rech SUPLA.ORG. Please try again. Próbowałem od instalować ponownie instalować, restować itp. SmartThings od samsuga zintegrował.
Może ktoś miał takie problemy proszę uwagi.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dodajesz własną instancję czy cloud.supla.org ?
Jakie urządzenia masz dodane do konta ?
fadamako
Posty: 23
Rejestracja: ndz mar 26, 2017 9:01 am

Mam ten sam problem.
Miałem już integrację Google home z moim kontem supla.org. jedno istotne urządzenie mi nie działało z komend głosowych dlatego zdecydowałem się zintegrować na nowo.
Po wybraniu supla.org w Google home, podaniu danych konta, autoryzacji aplikacji by mogła uzyskać dostęp do konta wywala "Could not reach SUPLA.ORG. Please try again."
Konto na cloud.supla.org
Awatar użytkownika
Lector
Posty: 1398
Rejestracja: pt lis 17, 2017 2:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Potwierdzam, też tak mam
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Problem po naszej stronie. Naprawiamy...
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Powinno być już ok.
fadamako
Posty: 23
Rejestracja: ndz mar 26, 2017 9:01 am

Działa, dziękuję.
Awatar użytkownika
Lector
Posty: 1398
Rejestracja: pt lis 17, 2017 2:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Potwierdzam, fakt urządzenia pojawiły mi się dopiero przy restarcie aplikacji home
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
sherif14
Posty: 98
Rejestracja: pn lis 29, 2021 3:20 pm

Czy jest możliwe, żeby na głównym ekranie Google Home pojawiły się dwa osobne kafelki dla urządzeń podłączonych do ROW-2?
miarkus
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 01, 2023 8:47 am

Przez około 2 lata integracja z Google Home śmigała bez problemu. Ponad miesiąc temu Google Home przestało widzieć moją prywatną instancję. Przy próbie ponownej integracji pojawiał się komunikat "Could not reach Supla.org...".

Przeinstalowałem kontenery, wydaje się, że wszystko po mojej stronie pokonfigurowane poprawnie, certyfikat jest, porty pootwierane itp, niestety komunikat "Could not reach Supla..." nadal mnie prześladował.

Postanowiłem wyrejestrować prywatną instancję za pomocą https://cloud.supla.org/register-cloud niestety wywala mi komunikat:

Kod: Zaznacz cały

Target Cloud is not registered, or is registered with another e-mail address. (Error: 404)
Natomiast przy próbie rejestracji, otrzymuję sprzeczny komunikat:

Kod: Zaznacz cały

Private instance of the SUPLA cloud with given URL is already registered. (Error: 409)
Czy mogę prosić, aby ktoś rzucił okiem na to od strony waszego systemu? Hosta i maila chętnie podeślę na priv.

Dziękuję
ODPOWIEDZ

Wróć do „Google Home”