Alternatywne ikonki

Masz pomysł na funkcjonalność lub koncepcję na rozwój projektu. Opisz wszystko tutaj.
Yepestis
Posty: 605
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 6:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

luke pisze: śr gru 15, 2021 9:12 am
Yepestis pisze: śr gru 15, 2021 9:05 am Czy jest ktoś w stanie udostępnić ikonę dla nawilżacza powietrza?

ikona pochłaniacza wilgoci
Trochę w drugą stronę, pochlaniacz zamiast nawilżania ale dziękuję koledze serdecznie.
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Ma ktoś pomysł na grafikę lampy jak na zdjęciu ?
lampa.png
lampa.png (181.08 KiB) Przejrzano 2026 razy
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

robertklepacki94 pisze: czw gru 16, 2021 9:20 am Ma ktoś pomysł na grafikę lampy jak na zdjęciu ?
lampa.png
UO taką samą mam u młodego:)
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
elhenio
Posty: 198
Rejestracja: wt sty 02, 2018 1:30 pm

Cześć, ja osobiście nie dzielę lamp na wygląd tylko na typ: stojąca, kinkiet czy wisząca + opis. Mam wówczas jeden układ podobnych ikon, a całość wygląda przyzwoicie.
Nie wiem jak u Ciebie to wygląda pod względem reszty ikon czy kolorystyki.
Trudno tu o finezję :) Jak się przyda to proszę. Jak coś zmienić to napisz.... ogarnę przy czasie.
Załączniki
109-2.png
109-2.png (8.34 KiB) Przejrzano 1938 razy
109-1.png
109-1.png (7.83 KiB) Przejrzano 1938 razy
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Taśma led
Załączniki
led off.png
led off.png (52.97 KiB) Przejrzano 1872 razy
led on.png
led on.png (121.79 KiB) Przejrzano 1872 razy
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

elhenio pisze: czw gru 16, 2021 8:19 pm Cześć, ja osobiście nie dzielę lamp na wygląd tylko na typ: stojąca, kinkiet czy wisząca + opis. Mam wówczas jeden układ podobnych ikon, a całość wygląda przyzwoicie.
Nie wiem jak u Ciebie to wygląda pod względem reszty ikon czy kolorystyki.
Trudno tu o finezję :) Jak się przyda to proszę. Jak coś zmienić to napisz.... ogarnę przy czasie.
Grafika idealna, używam właśnie koloru żółtego jako ON, jakoś tak się od początku przyzwyczaiłem :)
Też staram się stosować te same grafiki do oświetlenia ale jak już w jednym pomieszczeniu mam na suficie trzy różne punkty świetlne to po grafice idzie je szybciej zidentyfikować :)

W czym tworzysz takie grafiki jeśli to nie tajemnica?
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
elhenio
Posty: 198
Rejestracja: wt sty 02, 2018 1:30 pm

Cześć, na przestrzeni lat używałem rożnych programów. Obecnie od kilku lat używam np. do grafiki wektorowej używam Affinity Designer i oceniam go w skali 1-10 na 9.... ta 9 tylko z uwagi na własne spostrzeżenia, mało istotne. Firma cały czas rozwija program, kupujesz dożywotnio. Mam ich wszytki programy i z wszystkich innych firm zrezygnowałem. Ja osobiście polecam. Jak się go dobrze pozna to można robić cuda :)
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Super! Bardziej dziękuję @elhenio. Dziś rano robiłem foty lampy aby ją przerobić na ico. Ale byłeś szybszy.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

No ja mam jeszcze trochę ikonek zdjęciowych, więc trochę rysowania mnie czeka ;)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Seba5120
Posty: 318
Rejestracja: pn paź 31, 2016 1:33 pm

Siemka
Posiada ktoś w zasobach ikonę Renifer+sanie (lampki led)? :D


Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Pomysły i koncepcje”