Sygnalizacja led

rochowiak86
Posty: 37
Rejestracja: pn gru 31, 2018 7:04 pm

krycha88 pisze: sob paź 16, 2021 9:11 pm Nad kierunkiem rozwoju nie będę się wypowiadał ;)

Ale jeżeli AFE działał to po co kombinować? W supli zyskasz tylko wyświetlenie temperatury i karkołomne ustawianie temperatury za pomoc kanału przekaźnika :lol: jest to proste do zrobienia ale postanowiłem nie wspierać takich scenariuszy i czekam na normalny kanał termostatu.

Heh. Po co kombinować? To jest dobre pytanie. Może żeby nie było zbyt łatwo, może z sentymentu do supli bo nie mam wielu urządzeń bo tylkto ogrzewanie i rolety ( tu też szału nie ma bo mam jeden zamel podłączony do dwóch styczników 3f i on obsługuje rolety typu salon łazienka kuchnia itp. gdzie po prostu rolety mają się rano otworzyć a wieczorem zamknąć. W pokojach są ręcznie sterowane przy drzwiach więc jak ktoś wstaje to dopiero sobie otwiera i to wszystko. mimo woli zawsze wracam do supli.
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3131
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

Myślę, że kanał termostatu pojawi się dopiero, jak ZAMEL wypuści prototyp TSW-01 :)
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
LukiSpajder
Posty: 282
Rejestracja: wt sie 18, 2020 2:22 pm

Witam czy działa wam sygnalizacji przekaźnika poprzez diodę led . W pierwszym przekaźniku można zmienić stan high/low i po zapisaniu zostaje natomiast od drugiego przekaźnika nie można zapisać stanu high, zostaje automatycznie zmieniona na low. Czy może ktoś sprawdzić u siebie. Soft 5.3.2 wemos D1 mini
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”