Warunkowanie przekaźnika + pushover

krycha88
Posty: 5187
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Jest tak jak piszesz. Mogę to przerobić, że przycisk konfiguracyjny będzie pobierał ustawienia z przycisku przypisanym do tego samego GPIO.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Adamo28
Posty: 138
Rejestracja: ndz lis 08, 2020 2:54 pm

Do zastanowienia się. Ale będzie przejrzyściej niż jak jest teraz. Warto pamiętać że jest taki smaczek, pewnie część użytkowników w ten sposób walczy z rozgłaszaniem sieci i przechodzeniem gui w tryb config...
arqiu70
Posty: 140
Rejestracja: pt sty 04, 2019 9:27 am

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj.
Czy to normalne, że powiadomienia pushover dochodzą z bardzo dużym opóźnieniem?
Adamo28
Posty: 138
Rejestracja: ndz lis 08, 2020 2:54 pm

Dużo bawiłem się pushoverem i zawsze przychodziły prawie natychmiast. Jedynie gdy brakowało pamięci esp potrafi się wysypać podczas wysyłania i wtedy nie dojdzie nic. Może być jeszcze taka sytuacja że wysyłasz mnóstwo puszy na raz (jakaś pętla) i wtedy mogą ci przyblokować wysyłanie na jakiś czas ale mi się nie zdarzyło mimo że się starałem. Zaloguj się na swoje konto i zobacz czy jak testowo wysyłasz to przychodzą szybko.
arqiu70
Posty: 140
Rejestracja: pt sty 04, 2019 9:27 am

Adamo28 pisze: ndz lis 14, 2021 8:39 pm Dużo bawiłem się pushoverem i zawsze przychodziły prawie natychmiast. Jedynie gdy brakowało pamięci esp potrafi się wysypać podczas wysyłania i wtedy nie dojdzie nic. Może być jeszcze taka sytuacja że wysyłasz mnóstwo puszy na raz (jakaś pętla) i wtedy mogą ci przyblokować wysyłanie na jakiś czas ale mi się nie zdarzyło mimo że się starałem. Zaloguj się na swoje konto i zobacz czy jak testowo wysyłasz to przychodzą szybko.
Dzięki za odpowiedź.
Nie wiem dlaczego takie miałem opóźnienia, może coś było z siecią nie tak(testowałem tylko na jednym powiadomieniu). Na chwile obecną działa prawidłowo.
Pozdrawiam.
daw34
Posty: 126
Rejestracja: ndz sie 08, 2021 11:12 am

Cześć, udało ci się zmienić tryb czujnika aby mierzył do 200cm ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „GUI Generic”