Ikony

Sander
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:46 pm

Witam, zrobiłem parę ikon dla siebie na podstawie tych dostarczonych przez Supla, ale jeśli komuś się przydadzą to się dzielę (można z nich korzystać i przerabiać do woli).
Dla posiadaczy podwójnych garaży:
Załączniki
garagedoubleopen.png
garagedoubleopen.png (4.68 KiB) Przejrzano 4002 razy
garagedoubleclosed.png
garagedoubleclosed.png (2.84 KiB) Przejrzano 4002 razy
Sander
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:46 pm

Ikony używam dla grup kanałów bramowych (moja brama wjazdowa podpięta jest do funkcji "otwórz/zamknij bramę garażową" bo w obecnych grupach kanałów nie da się łączyć bram garażowych i wjazdowych gdy ich funkcje są różne).
Załączniki
gatedoublegarageopen.png
gatedoublegarageopen.png (8.13 KiB) Przejrzano 4002 razy
gatedoublegarageclosed.png
gatedoublegarageclosed.png (7.79 KiB) Przejrzano 4002 razy
Sander
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:46 pm

Pojedynczy garaż i brama wjazdowa.
Załączniki
gateleftgarageopen.png
gateleftgarageopen.png (7.42 KiB) Przejrzano 4001 razy
gateleftgarageclosed.png
gateleftgarageclosed.png (7.19 KiB) Przejrzano 4001 razy
Sander
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 28, 2021 3:46 pm

Pojedynczy garaż po drugiej strone i brama wjazdowa.
Załączniki
gaterightgarageopen.png
gaterightgarageopen.png (7.33 KiB) Przejrzano 4001 razy
gaterightgarageclosed.png
gaterightgarageclosed.png (7.14 KiB) Przejrzano 4001 razy
stiw
Posty: 3
Rejestracja: ndz kwie 18, 2021 7:14 am

Witam kolegów jestem tu nowy i chciałem się przywitać i zarazem szukam pomocy. Otóż do aplikacji ściągnąłem sobie kolorowe ikonki zamknięcia i otwarcia bramy przesuwnej i wszystko się udało tylko na smartfonie jest ta ikona bardzo malutka. Czy jest jakaś możliwość powiększenia tej ikony? Jest to moja pierwsza przygoda z suplą i pierwszy przełącznik, a mam jeszcze moduł z czterema czujnikami do podłączenia, więc proszę o wyrozumiałość i jak by ktoś podesłał jakieś fajne kolorowe ikonki otwarcia/zamknięcia bramy przesuwnej to bym się bardzo cieszył
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

stiw pisze: ndz kwie 18, 2021 8:14 am Witam kolegów jestem tu nowy i chciałem się przywitać i zarazem szukam pomocy. Otóż do aplikacji ściągnąłem sobie kolorowe ikonki zamknięcia i otwarcia bramy przesuwnej i wszystko się udało tylko na smartfonie jest ta ikona bardzo malutka. Czy jest jakaś możliwość powiększenia tej ikony? Jest to moja pierwsza przygoda z suplą i pierwszy przełącznik, a mam jeszcze moduł z czterema czujnikami do podłączenia, więc proszę o wyrozumiałość i jak by ktoś podesłał jakieś fajne kolorowe ikonki otwarcia/zamknięcia bramy przesuwnej to bym się bardzo cieszył
Witam,
co prawda nie znam się zbyt dobrze na samej aplikacji, ale wiem, że w innych programach tego typu problemy są spowodowane nieodpowiednim rozmiarem/proporcjami przesyłanych obrazów.
Czy wrzucone przez Ciebie ikony mają zalecany rozmiar 210 pikseli szerokości i 156 wysokości?
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
white88
Posty: 22
Rejestracja: czw cze 11, 2020 4:20 pm

Mam ten sam problem, przesyłając ikone w rozmiarze 210x156 PNG w aplikacji pojawia się ikona bardzo malutka. Wgrałem pare ikon z tego tematu i one również wyświetlają się o 70% mniejsze niż powinny. Nie wiem dlaczego.
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3129
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

jaku2k pisze: czw lut 18, 2021 5:39 pm
Arek.kandula pisze: czw lut 18, 2021 2:59 pm Jak pobrać takie ikonki z gdzie jej szukać
Oficjalne ikonki Supli można pobrać z Githuba:
dudu pisze: czw mar 29, 2018 8:15 am Dzięki.
Właśnie znalazłem.
Jak ktoś by szukał to są tu https://github.com/SUPLA/supla-android/ ... s/drawable
Tutaj są w formacie SVG
https://github.com/SUPLA/supla-cloud/tr ... /functions
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
vitia
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 10, 2019 8:40 am

Ikonę okna dachowego - ma ktoś może?
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

vitia pisze: pt lip 30, 2021 3:17 pm Ikonę okna dachowego - ma ktoś może?
Witam,
ikony są dostępne na GitHubie Supli:
https://github.com/SUPLA/supla-cloud/bl ... closed.svg
https://github.com/SUPLA/supla-cloud/bl ... ns/115.svg
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
Zablokowany

Wróć do „Pomoc”