Wyzwalacz akcji dla SRW-01, SRW-02m, ROW-01, ROW-02, ROW-02m, ROW-04m, SLW-01, SLW-02, PNW-01 - zaproszenie do testów

Awatar użytkownika
Gang
Posty: 616
Rejestracja: pt lis 09, 2018 12:44 pm

Woda jest bardzo twarda, ale zmiękczacz rozkręcony i sobie radzi. Dosyć często się płucze, ale mam taki model, że w sumie nie odczuwam jakiegoś większego zużycia. [Względem metrów jakie szły w mieszkaniu]
Zamel: MEW-01, ROW-02, THW-01, RNW-01, SLW-02, ROW-07, mROW-02, PNW-01. DIY: Supla Device RPI + 10 xiaomi mija2, Sonoff: basic + 7 DS18B20, basic x2, touch, mini x3, - Nodemcu x2, - ElectroDragon ESP8266 - Gosund SP111 x3
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

Co to testów nie zmieniałem żadnych ustawień tylko czułość na wysoką, działa jak dla mnie bez zarzutu ale dopiero co skonfigurowałem ROW-02 mam użytkownik stawione dopiero 5 akcji sprawdziłem i na włącznikach bistabilnych trzeba dość szybko przełączyć żeby wieloklik zadziałał udało mi się za pierwszym razem odpalić grupę kanałów od razu uruchomiłem bramę i też zadziałała bez problemu następnie włączyłem pompę głębinową. Za każdym razem wieloklik działa poprawnie, jutro się pobawię i może coś zaobserwuję (jakieś nie zamierzone działanie) ale puki co wydaje się że wszystko działa poprawnie.
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Gang pisze: sob paź 16, 2021 4:08 pm Dobrze że te nowości wchodzą dosyć powoli, bo nasze rodziny z nami by nie wytrzymały chyba ;d

Mam prośbę, nie róbcie nigdy Smart spłuczki, bo ja to zamontuje, a jak coś się zepsuje to mi uszy zwiędną potem ;)
Tak poza tematem, to po co to ? Jak wyjdziesz z domu i zapomnisz spłukać ? 😁
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Dobra koniec pitolenia o spłuczkach i "tronach".
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

QLQ pisze: sob paź 16, 2021 3:49 pm Ja AT wrzuciłbym chętnie do PNW01 i zamontował go w przedpokoju jak np wchodzę z zakupami mając zajęte ręce wciskam 2x nogą i zapalam w domku światło wieczorem. I Idę bezpiecznie dalej
Będzie :)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

Po zmianie czasów na 0,6 przytrzymanie, 0,3 multiklik na włącznikach bistabilnych miałem problem żeby 4xklik udało się uruchomić prawie za każdym razem włączał się przekaźnik w ROW-02 więc stwierdzam że przy włącznikach bistabilnych jednak zwłoka musi być dość duża w moim odczuciu nie przeszkadza mi to mimo tego że światło włącza się z malutkim opóźnieniem. Coś za coś czyli chcesz AT to niestety trzeba liczyć się z takim zachowaniem choć różnica jak dla mnie jest prawię nie zauważalna.
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Jeden z moich przełączników działa w podstawowy sposób, czyli przełączę 1x włączy się światło, przełączę kolejny raz wyłączy się.

Przy AT i wywaleniu podstawowej opcji przełącznika idzie tak zrobić że przy 1x włącz a kolejny raz wyłącz ?
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

mdi87 pisze: ndz paź 17, 2021 6:40 pm Jeden z moich przełączników działa w podstawowy sposób, czyli przełączę 1x włączy się światło, przełączę kolejny raz wyłączy się.

Przy AT i wywaleniu podstawowej opcji przełącznika idzie tak zrobić że przy 1x włącz a kolejny raz wyłącz ?
Tak, wybierasz akcje "Przełącz"
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Opcja przyłącz mnie nie interesuje, jak będzie jedno z 3 punktów świetlnych włączone to zrobi się odwrotnie
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

mdi87 pisze: pn paź 18, 2021 5:10 am Opcja przyłącz mnie nie interesuje, jak będzie jedno z 3 punktów świetlnych włączone to zrobi się odwrotnie
Przeczytaj proszę swoje pytanie. Ja przed chwilą je czytałem kilka razy. Albo czegoś nie rozumiem albo źle pytasz.

W tej chwili masz standardowe działanie 1x (mono- czy bi-stabilny?)
Standardowo 1x przełącza stan kanału.
W AT można zrobić to samo przy użyciu 1x, wyłączy to działanie standardowe. Można wtedy przypiąć jedna z akcji dla tego lub innego kanału lub grupy kanałów. Dla oświetlenia są to akcje:
-Włącz
-Wyłącz
-Przełącz
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”