Cloud 2.3.35

Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Dzięki za kompletne wyjaśnienie (1) i (2) :)
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2808
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Robert Błaszczak pisze: pn wrz 27, 2021 7:26 am
lesny8 pisze: pn wrz 27, 2021 6:54 am To jest ilość wyzwalaczy równa ilości przycisków. Dla mSRW-01 gdzie fizycznie mamy dwa przyciski są dwa wyzwalacze i (2).
Tym samym można lewym klawiszem wyklinać co innego i prawym co innego.
Mam mROW-02, gdzie są dwa przyciski i w opisie zakładki mam (1). Więc jeśli w mSRW-01 jest (2) to te cyferki chyba oznaczają co innego.
Po wyjaśnieniach @klew, to co napisałem nie mija się wcale z prawdą :lol:

(x) - ilość powiązanych kanałów wyzwalających z kanałem sterującym

mSRW-01 - jeden kanał sterujący - dwa klawisze - dwa wyzwalacze (2)
mROW-02 - dwa kanały sterujące - dwa klawisze - dwa wyzwalacze (1) + (1)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Albert
Posty: 576
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:32 pm
Lokalizacja: Chełm

Rozumiem, że jeśli mam w większości urządzeń GUI-Generica, to musi coś być zmienione w samym sofcie, aby w cloudzie działały te wyzwalacze :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops: ? Bo póki co nie mam nic takiego do wyboru :roll: :oops: :oops: :oops:

EDIT: No tak - wyzwalacz akcji to "dodatkowy kolejny rodzaj kanału" jak się domyślam :mrgreen:
radzik_r
Posty: 390
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 5:32 pm

Albert pisze: pn wrz 27, 2021 9:47 am Rozumiem, że jeśli mam w większości urządzeń GUI-Generica, to musi coś być zmienione w samym sofcie, aby w cloudzie działały te wyzwalacze :mrgreen: :oops: :oops: :oops: :oops: ? Bo póki co nie mam nic takiego do wyboru :roll: :oops: :oops: :oops:

EDIT: No tak - wyzwalacz akcji to "dodatkowy kolejny rodzaj kanału" jak się domyślam :mrgreen:
Tak, to jest nowy kanał który musi być zakodowany w sofcie.
Biblioteka SuplaDevice na której zbudowany
jest GUI-Generic jeszcze tego nie obsługuje.
klew pisał że postara się dodać do biblioteki w ciągu kilku tygodni.
Awatar użytkownika
MadOnion78
Posty: 1060
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 3:53 pm
Lokalizacja: Głubczyce

Czy moduły z GUI-Generic będzie trzeba aktualizować? Czy wystarczy, że zmiana nastąpi po stronie SuplaDevice? :oops:
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

MadOnion78 pisze: pn wrz 27, 2021 10:14 am Czy moduły z GUI-Generic będzie trzeba aktualizować? Czy wystarczy, że zmiana nastąpi po stronie SuplaDevice? :oops:
Aktualizacja softu będzie konieczna.
GUI Generic pracuje na SuplaDevice. Gdy dodamy coś do SuplaDevice, to trzeba to potem dodać do GUI Generica, a potem wgrać soft na urządzenie.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

Pytanko, czy np row będzie mógł sterować sbw tzn otworzyć bramę ?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Tak. Masz do wyboru 3 akcje:

"Otwórz"
"Zamknij"
"Otwórz/zamknij"
mdi87
Posty: 487
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:00 am
Lokalizacja: Leoncin

No ok ale jeśli do row jest podłączone światło to co mignie czy jest jakieś opóźnienie ?
Awatar użytkownika
myxhir
Posty: 360
Rejestracja: czw sty 07, 2021 12:16 pm
Lokalizacja: Skórzewo, Poznań

Może trochę offtop ale czy jesli np ROW bedzie mial akcje na 2 klik np opuszczenie rolet to czy przy klikaniu 10X przelacznikiem aby wejsc w tryb konfiguracji nie bedzie tutaj troche przeszkadzac ? Kiedys widzialem ze ktos o to pytal i czy planowane jest jakos tez dodanie funkcjonalnosci wejscia w tryb konfiguracji z poziomu Clouda ? mam 2 urzadzenia gdzie musze np przelaczyc dana pozycje 14 razy aby weszlo w tryb konfiguracji z racji na to ze po np 5 przelaczeniu urzadzenie nie reaguje przez jakis czas (nie slychac aby styk sie przelaczal) i po chwili sie odblokowuje. Wykluczam okablowanie bo te juz zmienialem wczesniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”